MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ: 691 262 669
Feba stroje kąpielowe
» dostępna modele

Bon upominkowy na prezent od Hebe.
» Bon upominkowy na prezent od Hebe

Zobacz także:

Zapytaj o dostępność produktu.


Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:
 
Email:
 
W sprawie:
 
Wiadomość:

Kostiumy kąpielowe w Radomiu
FEBA - dopasowana do zróżnicowanych oczekiwań.

Stroją szyte są z najlepszych gatunkowo materiałów. Firma używa wyszukanych dodatków. Nadrzędnym celem zachowanie jest jak najwyższej jakości produkowanych wyrobów. W ofercie znajdują się cieszące się od wielu lat dużym zainteresowaniem kostiumy mające tradycyjną miseczkę typu p-up, klasyczne bikini, kostiumy jednoczęściowe oraz coraz popularniejsze fasony na duży biust i modelujące sylwetkę.

» pobierz katalog 2017

 

Kostiumy kąpielowe Dalia - elegancja, seksapil i komfort.

Firma DALIA z sukcesem produkuje stroje kąpielowe już od 1994 roku. W tym czasie stworzyła markę, która stała się synonimem elegancji, seksapilu i komfortu użytkowania. Projekty firmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kobiety nowoczesnej, ceniącej sobie elegancję i wygodę. Dlatego w ofercie znajdują się obwody od 60 do 95 a miseczki od rozmiaru A do rozmiaru M.

» pobierz katalog 2016 » pobierz katalog 2014

 

Kostiumy kąpielowe Novella - oryginalne rozwiązania i zmysłowa stylistyka

Jako marka kostiumów kąpielowych stworzona została dla kobiet ceniących wygodę, nowatorstwo i piękno. Bagaż kilkunastu lat doświadczeń w projektowaniu, produkcji i dystrybucji odzieży plażowej, oraz czynny udział w największych branżowych imprezach targowych na świecie, pozwalają nam, na przygotowanie różnorodnych wzorniczo i kolorystycznie kolekcji, zgodnie z obowiązującymi trendami mody.

 
facebook